AVON Magic Mirror – додаток краси

avon-mirror

Косметична продукція компанії Avon відома своєю якістю та доступною ціною. Жінки всього світу із задоволення створюють свої образи за допомогою продуктів, обраних з діючого каталогу. Та іноді буває складно визначитися з тоном помади або тональної основи, коли не маєш можливості побачити їх на собі. Можна замовити пробні екземпляри, але і це не завжди зручно, бо необхідно чекати на отримання замовлення. До того ж існує ймовірність, що обраний тон не задовольнить очікування.

Для зручності підбору відтінків Avon презентувала новий додаток Magic Mirror з можливістю створення реальних образів. Представники компанії завантажують його до мобільного телефону та пропонують своїм клієнтам спробувати необхідні товари на собі перед покупкою. Таким чином, жінки не тільки можуть зробити замовлення з впевненістю, а навіть обрати більше пропозицій, про які навіть не думали. Така інновація дозволяє значно підвищити рівень обслуговування та суттєво економити дорогоцінний час.

Завантажуй та використовуй

Magic Mirror – офіційний додаток від Avon, основою розробки якого є технологія доповненої реальності. Умови завантаження залежать від платформи мобільного пристрою:

Далі необхідно обрати програму і завантажити. Після відкриття вибрати нашу країну. У разі неправильного вибору країни додаток буде працювати некоректно. В такому випадку треба його видалити та повторити процедуру.

Основні розділи допоможуть з легкістю підібрати модель та приміряти варіанти макіяжу з каталогу:

Будь стилістом

Додаток Magic Mirror має дуже багато корисних функцій, які дозволяють не тільки спробувати різні варіанти макіяжу, а й підібрати найкращий образ відповідно до існуючого гардеробу. Тобто, за його допомогою можна стати власним стилістом, створивши унікальний імідж. Щоб підібрати відтінок в тон сукні, спідниці чи іншого одягу, в меню “Продукти” натиснути кнопку “Фільтрувати”, а далі “Визначити колір”. За допомогою камери смартфону сфотографувати потрібний елемент гардеробу і натиснути “Визначити колір”. Товари відповідного кольору з’являться на екрані.

Звичайний спосіб досконалого вибору тональної основи полягає у нанесенні передбачуванного варіанту на зап’ястя. З додатком Avon Magic Mirror ця операція відбувається автоматично. Обери в меню функцію “Визначити відтінок основи”, сфотографуй фрагмент шкіри зап’ястя або обличчя та отримай на екрані список продуктів відповідного кольору. Щоб приміряти його достатньо відкрити продукт та вибрати відтінок, позначений “сердечком”. Використовуючи таку сучасну програму, Ви завжди будете виглядати бездоганно!