Avon TV – відео огляди по продукції

Вже багато жінок з усього світу стали щасливішими завдяки компанії Ейвон. Деякі отримали можливість створити власний бізнес та стати фінансово незалежними, а інші просто отримують насолоду від якісної косметичної продукції та аксесуарів від відомого бренду. Зручність прямих продаж по каталогу полягає у тому, що обирати необхідну продукцію та робити замовлення можливо в будь-який зручний час, а не тоді коли робить магазин. А на всі виникаючі у процесі питання обов’язково відповість Ваш Представник Ейвон, або той, що знаходиться поблизу.

Але завжди існує певний ризик – той продукт, який був замовлений, не виправдає сподівань або можливо не підійде до типу шкіри чи за кольором. Дуже зручною функцією від компанії в такому випадку є Avon TV – канал на You Tube, на якому можна переглянути багато відео про продукцію та отримати поради по її використанню. Щоб потрапити на потрібну сторінку необхідно зайти на офіційний сайт Ейвон Україна my.avon.ua, внизу сторінки знайти колонку “Avon у соціальних мережах” та обрати пункт “Переглядай нове відео”. А далі Ви можете переглянути відео на різні теми та отримати завдяки їм корисну інформацію.

Огляди каталогів від блогерів

При перегляді каталогу Ейвон багато корисної інформації залишається не поміченою. Можливо тому, що такий огляд відбувається у вільну хвилину на роботі або побудований за принципом “ обрати те, що закінчилось у косметичці”. Але Ейвон пропонує широкий спектр продукції для жінок, чоловіків та їх маленьких та великих нащадків. Тому ретельний перегляд каталогу дозволить Вам повністю забезпечити щоденний догляд для себе та своєї сім’ї. Саме для цього були створені відеоогляди діючих каталогів, з яких можливо дізнатись не тільки про новинки та знижки, але й отримати інформацію про корисні позиції, залишені без уваги.

Б’юти блогери доступно та цікаво розповідають про переваги того чи іншого товару від Avon, порівнюючи його іноді за якістю з косметикою класу Люкс. Вони акцентують увагу глядачів на тому, що можна бути ідеально доглянутою, не витрачаючи великі кошти. Дуже зручним у даних переглядах є те, що існує зворотній зв’язок – коментувати відео та отримувати відповіді на свої запитання. Таким чином, проведений час буде достатньо продуктивним та дозволить зрозуміти, що потрібно саме Вам та впевнено зробити замовлення.

Мастхеви та їх тестування

Кожний б’юті блогер має улюблені косметичні продукти Avon, які називають “мастхеви”. В переводі з англійської мови це означає “ той, що необхідно мати”. У своїх відео експерти висловлюють про них свою точку зору, виділяють переваги та тестують на собі, одночасно розкриваючи власні секрети їх використання. Таку інформацію не отримаєш, гортаючи каталог Avon, тому що в ньому вона більш загальна. Для об’єктивного висновку бажано порівняти думку декількох блогерів, а після покупки та використання косметики висловити в коментарях за бажанням і свою.

Тестування продукції Ейвон дуже часто проводять на моделях. В таких відео окрім випробування проводять мастер-класи по макіяжу. Не всі жінки, купуючи косметику, знають як правильно їй користуватись. Професійні візажисти проводять навчання, але це достатньо не дешева освіта. Завдяки відеоурокам краси абсолютно безкоштовно можна стати експертом з макіяжу та грамотному догляду за собою. Існує вірогідність, що така самоосвіта надихне Ваш на рішучі кроки відкрити свій канал на You Tube та ділитись власними успіхами з Ейвон.