Багатогранність Єви Мендес в ароматах від Avon

каталог ейвон 3-2018

У кожної жінки обов’язково виникало питання про те, як краса від природи може вплинути на життєву вдачу та увагу чоловіків. Чи тільки красуні можуть бути щасливими? Так, ці переваги звичайно не залишають байдужими, але без певного догляду будь-яка квітка може змарніти. Турбота про зовнішність, впевненість у собі та неповторний шарм – це головні складові успішної леді. Компанія Avon піклується про те, щоб жінки усього світу мали чудову можливість бути розкішними. Асортимент шикарних парфумів цього бренду дозволяє робити кожну сторінку їх життя неповторною.

Восени 2017 року Avon презентувала новий подвійний аромат Eve Duet. Його обличчям стала відома голлівудська актриса Єва Мендес. Вона смілива, талановита й вдало демонструє багато різних ролей сучасної жінки. Дві грані парфуму Eve Duet гармонійно поєднуються як в парі, так і самостійно. Чуттєвий та спокусливий Sensual з нотками квіткового фрукту, а також сяючий та прекрасний Radiant з чуттєвим букетом запрошують до авантюрної пригоди, одночасно виражаючи різний настрій. Непередбачуваний результат їх поєднання робить життєві моменти унікальними.

Творчий шлях

Єва де ла Каридад Мендес з’явилась на світ в сім’ї кубинських емігрантів 5 березня 1974 року. Після розлучення батьків поїхала з матір’ю до Лос-Анджелесу. По закінченню школи поступила до університету штату Каліфорнія в Нортріджі на спеціальність дизайн інтер’єру. Але в подальшому залишила навчання заради акторської кар’єри. Починався її творчий шлях з реклами, незначних ролей в серіалах та фільмах з низьким бюджетом. Актриса не була задоволена такими результатами. Вона намагалась стати краще, щоб довести всьому світу, на що здатні латинські жінки.

У 2001 році творчим проривом для неї став фільм “Тренувальний день”, який дуже сподобався глядачам та критикам, отримавши декілька престижних нагород. З 2003 року участь у вдалих картинах дозволила їй самій попасти в номінацію за кращу жіночу роль. Особистий шарм та наполегливість зробили її відомою акторкою та секс-символом. Створивши сім’ю, в якій народилось двоє доньок, Єва змогла реалізувати себе у багатьох напрямках: модельний бізнес, проекти з дизайну предметів домашнього інтер’єру, керування та участь в рекламі відомих косметичних брендів. В 2017 році актриса стала обличчям аромату Eve Duet від компанії Avon.

Святкова колекція ароматів

До наступаючого жіночого свята 8 березня Avon разом з Євою Мендес презентує нову колекцію жіночих ароматів Eve Discovery. Кожна з трьох композицій – справжній еліксир жіночності. Ці новинки представлені у існуючому каталозі за спеціальною ціною та символізують окремі грані унікальності:

Сміливо експериментуй

Компанія Avon не даремно обрала Єву Мендес обличчям цієї колекції ароматів. Ця смілива, цікава жінка, що постійно змінюється, є втіленням жіночності. Прекрасна, талановита особа, відома тим, що досконало керує багатьма образами сучасної жінки. Вона – мати двох дітей, успішна актриса, дизайнер, бізнесвумен та дуже відома людина. В своїх інтерв’ю Ева підкреслює задоволення від співпраці з компанією, що багато років розуміє й поважає жіночу стать.

Велике задоволення вона отримує від можливості експериментувати з ароматами, що здатні кардинально змінювати настрій. Запахи мають сильний вплив на емоційний стан людини. А якщо існує можливість самостійно змішувати їх за власними пропорціями в залежності від ситуації, настрою, то виникає відчуття володіння магічними ритуалами. Тому не бійся бути чарівницею, керуй своїм життям у будь-які моменти! Твоя краса – результат щоденного догляду та прояву любові до себе. А парфум є невід’ємною частиною цієї справи та важливою складовою твоєї чарівності!