Благодійна програма Avon «Скажи «НІ» домашньому насильству!»

благодійна програма ейвон

Всесвітньо відома компанія Avon, яка вже сторіччя піклується про красу жінок усього світу, займаючись виробництвом та прямим продажем високоякісної косметичної продукції, наряду з цим дбає також про якість їх життя. З цією метою у середині 20-го сторіччя був створений Міжнародний благодійний фонд Avon Foundation – організація, що існує виключно для захисту інтересів жінок. З того часу її соціальна програма була направлена на заходи для допомоги жінкам в різних сферах. На сьогодні вона вже діє майже в 50-ти країнах, а головне в нашій рідній Україні, і має основну мету – зробити слабку стать всього світу соціально захищеними.

На початку 21-го сторіччя почала діяти нова соціальна програма «Скажи «НІ» домашньому насильству!», направлена проти ймовірних випадків насилля у сім’ях. Спеціальна лінія продукції “Здійсни мрію”створена саме для допомоги тим, хто її потребує. Для такої унікальної благодійної продукції в каталозі існує особиста сторінка, а вилучені кошти не є комерційними, а використовуються виключно для фінансування благодійності. Кошти поступають з багатьох країн, але основна маса все ж надходить із США. В Києві кожної осені проводиться похід, в якому приймають участь Представники, Координатори та Клієнти компанії.

Реальна допомога

Домашнє насилля не має географічного обмеження, віку чи статусу, воно може трапитись будь-де і будь з ким. Існує певна необхідність навчитися розпізнавати це соціальне зло. Avon у соцмережах разом з акцією ООН запустила освітню кампанію “Побачити знаки” з галереєю образів, що символізують прояви домашнього насилля. Необхідно активно розповсюджувати цю інформацію, щоб припинити ці негативні явища. Ми повинні допомогти тим жінкам, що страждають від своїх близьких, вийти з цього замкнутого кола та сміливо розпочати нове щасливе життя.

Всі зібрані кошти використовують для життєво необхідних рятувальних заходів постраждалих:

За статистикою разом з жінками страждають їх діти, які також потерпають від насилля чи тяжко переживають розлучення батьків. Психологи допомагають дітям пережити цю кризу та навчають як підтримувати один одного в сім’ях.

Багато відомих людей приймають участь у цій програмі різними способами:

Купуючи продукцію акції “Здійсни мрію” від Avon, Ви робите неоцінимий вклад в долі потерпілих від насилля жінок. Не будьте байдужими!