Благодійний марафон від Avon “Пробіг заради жінок”

ейвон марафон

Компанія Avon своїми діями доказує всім жінкам, що не тільки дбає про їх красу, але й опікується іншими сторонами їх життя, а головне – здоров’ям. Її благодійна програма “Рожева стрічка” створена для допомоги раннього виявлення раку молочної залози. 20 років тому, коли Avon з’явилась в Україні, наші жінки змогли стати частиною великої сім’ї та отримали можливість бути успішними бізнес-леді. Тому сьогодні вони приймають активну участь в благодійних акціях та можуть розраховувати на допомогу у разі необхідності.

8 жовтня в Києві на Майдані Незалежності пройде благодійний забіг Avon Pink RUN в рамках даної програми, кошти від стартового внеску за який будуть перераховані на придбання мобільного мамографа для діагностики жінок регіонів України. Якщо Ти відчуваєш в собі сили та бажання до участі, то реєструйся за посиланням: http://kyivmarathon.org/race/avonpinkrun-3-km/ У разі неможливості прийняти участь в марафоні переходь за посиланням  https://goo.gl/xdJfzU та завантажуй спеціальний стіперпак, створений спільно з Viber. Таким чином Ти також підтримаєш українських жінок, піклуючись про їх здоров’я.

Вже більше ніж 13 млн. грн. було зібрано на протязі 13 років роботи програми. Завдяки цим коштам 10 обласних Онкоклінік отримали 18 одиниць сучасного обладнання для ранньої діагностики раку молочної залози. А в Черкаській та Кримській клініках з’явилися перші мобільні мамографи, з якими лікарі кожен рік обстежують жінок селищ та міст, виявляючи хворобу на ранній стадії. Отримати інформацію про самостійну діагностику та місця проведення обстеження завжди можливо на гарячій лінії 0 800 50 50 90. Компанія допомагає не тільки жінкам бути здоровими, а й навчає українських лікарів сучасним методам виявлення раку грудей на ранньому етапі. Підвищення кваліфікації проводиться європейськими лікарями на семінарах “ Школа сучасної мамографії”.

Жінки України, активна життєва позиція та доброчинні поступки зроблять нас великою силою!