Догляд за волоссям – поради від Ейвон

ейвон догляд за волоссям

Мати розкішне здорове волосся – мрія жінок всього світу не залежно від віку та соціального статусу. Доглянута зачіска важливіша за будь-який брендовий одяг, вона завжди буде Вашою візитною карткою. А для приваблення чоловіків це взагалі зброя номер один, бо вони таких красунь не залишать без уваги. Але, природній дар треба підтримувати і регулярно доглядати. За відсутності щоденної турботи волосся стає таким тьмяним та безживним, що навіть застосування маски декілька раз на тиждень не виправить ситуації.

Для досягнення успіху цієї справи зовсім не потрібно витрачати великі кошти або звертатися до фахівців. Професійне лікування може знадобитися лише в крайньому випадку, коли ситуація досить занедбана. В домашніх умовах при дбайливому піклуванні можливо зробити волосся здоровим, не витрачаючи на це зайві кошти. Головне регулярно дотримуватися простих правил і Вам зможе позаздрити навіть зірка. Компанія Ейвон має досвід у виробництві такої косметичної продукції, тому готова поділитися декількома порадами й секретами.

Корисні поради

Для того, щоб волосся росло здоровим і густим необхідно виконувати прості правила:

  1. Миття волосся слід проводити тільки шампунем, що відповідає типу волосся. Обов’язково після цього використовувати бальзам-ополіскувач для легкого розчісування.
  2. Максимально обмежити використання приборів для укладання – фенів, випрямлячів, які дією високої температури негативно впливають на стан волосся.
  3. Дотримання збалансованого харчування відіграє велику роль. До раціону повинні входити продукти з вмістом вітамінів групи А, В, С, міді, заліза, цинку та вода. Дефіцит необхідних елементів може призвести до випадіння і ламкості.
  4. Повноцінний відпочинок, здоровий сон, фізична активність є невід’ємною частиною гарного почуття й краси. Вони стимулюють кровообіг всього організму, а також шкіри голови та волосяних фолікул.
  5. Скоротити, а можливо зовсім відмовитись від використання хімічних косметичних продуктів. Замінити їх на природні, які можливо дорожчі, але більш корисні.

Важливі секрети

Для підтримання гарної зачіски все ж таки виникає потреба у використанні певних для цього засобів. Щоб зменшити їх негативний вплив, поділимось з Вами деякими секретами.

Компанія Ейвон подбала про те, щоб у переліку її продукції був широкий вибір засобів для догляду за волоссям. У нас представлені всі необхідні засоби для краси: шампуні, бальзами, маски, фарби для волосся, муси, лаки і т.п. До того ж знижки в кожному Каталозі дозволяють робити покупки цілими серіями та суттєво економити. Ми робимо все для того, щоб представниці прекрасної половини всієї планети могли зручно та досконало дбати про свою красу!