Гід по макіяжу очей з Ейвон

ейвон макіяж для очей

Ми вже розповідали, як правильно зробити макіяж обличчя, проте цього разу розкриваємо ще цікавішу тему. Кажуть, що очі є дзеркалом душі, тому багато дівчат намагаються підкреслити їх красу. Ми розповімо про основні аспекти макіяжу очей і порадимо найкращі продукти Avon для їх втілення.

 

Крок перший – нанесення основи. Здавалось би, що на повіку можна просто нанести тіні… Так, можна, проте база гарантує, що тіні гарно нанесуться і не зникнуть з повіки протягом дня.

 

Окрім того, основа під макіяж від “Mark” має легку кремову текстуру і робить колір повіки однорідним. Її легко нанести спонжем або пальцем.

 

 

Крок другий – хайлайтер. Так-так, той, який ми звикли наносити на обличчя. Секрет візажистів полягає в тому, що нанесення хайлайтера на внутрішній кутик ока та під бровою освіжає погляд.

ейвон макіяж для очей 2

Окрім того, хайлайтер, як і будь-який перламутр, допомагає гарно розтушувати тіні.

Крок третій – тіні. Вони бувають різними. Мабуть, більшість дівчат звикли до класичного вигляду – сухі тіні в палітрі. Проте щоб мати змогу постійно експериментувати і робити щось новеньке, кожній модниці варто додати в свій арсенал різні тіні.

ейвон макіяж для очей 3

 

ейвон макіяж для очей 3

 

ейвон макіяж для очей 5ейвон макіяж для очей 6

 

 

Типи очей:

ейвон макіяж для очей 7

 

 

Крок четвертий – підводка. Візажисти рекомендують наносити рідку підводку в два етапи. Починати краще від внутрішнього куточка ока до середини повіки, потім доводити стрілку до зовнішнього куточка ока і вже потім надавати їй бажану форму. Після того як підводка нанесена, потрібно почекати не менше двадцяти секунд, і весь цей час намагатися не моргати, опустивши очі. Підводка для очей “Супердовжина” швидко сохне та має тонку кісточку, що дає можливість промалювати ідеальну стрілку.ейвон макіяж для очей 8

 

Крок п’ятий – туш. Цей етап завжди останній, бо якщо з нього почати, то на вії точно посиплються тіні, а сама туш заважатиме нанесенню підводки. Спочатку фарбують нижні вії. Щіточку потрібно тримати вертикально, а туш наносити самим кінчиком. Фарбуючи верхні вії, кисть тримаємо горизонтально, а починаємо від середини повіки. Потім можна переходити на зовнішню частину, і тільки потім на внутрішню. Правильно фарбувати вії у напрямку від коренів до кінчиків. Туш бажано наносити в 2 прийоми. Правильно спочатку наносити перший шар, а через 2-3 хвилини, коли він трішки підсохне, – другий.