Холодні контакти в бізнесі Avon

холодні контакти ейвон

Коли йдеться про холодні контакти, в багатьох людей виникають неприємні асоціації. Але, власне, кожен з нас стикається з ними щодня. Лише з’являючись на світ, ми бачимо в першу чергу медсестру і лікаря, потім знайомимося з вчителями в дитячому садку та школі, починаємо спілкуватися з майбутніми друзями, контактуємо з продавцями, пасажирами в громадському транспорті… Цей перелік можна продовжувати ще дуже довго, проте стає зрозуміло, що холодні контакти відіграють велику роль в нашому житті.

Чим важливі холодні контакти в мережевому маркетингу?

Коли ми приходимо в мережевий бізнес, то розуміємо, чому це робимо, знаємо всі переваги цієї справи, її перспективи, проте наші знайомі чомусь цього не хочуть. Багато людей, з якими гарно складаються стосунки в повсякденному житті, в мережевому маркетингу – напружено. Іншою справою є незнайомі люди, з якими ми починаємо все спочатку.

Холодні контакти мають переваги перед теплими. Адже навіть якщо наше коло спілкування є великим, воно все одно обмежене. При роботі з холодними контактами ніколи не виникає питання, де брати людей, адже вони є всюди. Проте виникає інше: “Як працювати з ними?”

Як заводити холодні контакти?

Є декілька методів, які можна використовувати на холодному ринку:
Анкетування. Дистриб’ютор, виходячи на вулицю, має готову анкету з різними питаннями, в кінці якої обов’язково є одне про номер телефону. Анкетування є простим та ефективним способом поповнити базу контактів.
Рекламні листівки. Цей метод гарно працює в громадських місцях, де завжди багато людей.
Телефонна розмова. Метод схожий до анкетування, але ви не бачите свого співрозмовника і він може проходити в домашніх умовах.
Випадкове знайомство. В житті часто виникають різні зручні ситуації, при яких можна здобути вигідні контакти. Проте все залежить від того, наскільки ви здатні помічати ці ситуації і правильно діяти.
Оголошення в газеті або в Інтернеті. Люди, які його побачать і зацікавляться, напишуть або зателефонують вам самі.

Що важливо знати?

Є один справді важливий момент – використовувати ці методи якісно. Працюючи в мережевому маркетингу, варто розповідати людям, що їх чекає, не розкидатися порожніми обіцянками та відверто відповідати на всі запитання. Холодний ринок дає можливість тренуватись гарно розповідати, чітко доносити інформацію, ви починаєте більш коректно працювати, розвиваючи свій бізнес.

Початок роботи з холодними контактами може бути досить складним. Але тут можна провести аналогію з іншими життєвими ситуаціями. Наприклад, ви ніколи не почнете одразу отримувати задоволення під час навчання водінню чи іноземній мові, доведеться пройти через труднощі і допускати помилки. Те саме, коли люди починають вчитися холодним контактам, телефонним розмовам, публічним виступам – всі вони створюють деякі незручності, змушують переживати стресові ситуації.

В команді Avon новачків навчають багатьох методів бізнесу, у тому числі роботі на холодному ринку, підказують і підтримують, що дозволяє набути необхідного досвіду без сильних стресових емоцій.