Історія успіху Ольги Макарчук

історія успіху ольги

Оля Макарчук — молода, красива та успішна жінка. Розпочала свою кар’єру у Avon з 2009 року. Будучи у декретній відпустці, за півроку здобула лідерський статус.

Проживає у мальовничому селі на Рівненщині. Виховує 9-річну доньку Поліну. За освітою вчитель інформатики. У вільний час відвідує театральні вистави, переглядає новинки кіно, подорожує та мріє здійснити навколосвітню подорож.

«У декретній відпустці хотілося спілкуватися з людьми і саме тоді, я вперше зареєструвала 30 представників, а вже за півроку наполегливої роботи здобула лідерський статус з немовлям на руках. Приємно згадувати ті часи, а ще більш приємніше розуміти, що всі початкові складнощі виховали в мені сильні риси характеру. Саме 8 років тому я сформувала себе, хоч і тендітну з першого погляду, але сильну зсередини», — розповідає Оля.

Нині під керівництвом Олі знаходиться 2500 представників та 90 партнерів Avon. Разом проходять тренінги, семінари та займаються благодійністю.

«Команда Avon — велика та дружня родина, що більше ніж 130 років випускає найбільшу кількість косметичних продуктів у світі. Є найбільшою корпоративною благодійною організацією, що займається жіночими проблемами», — зазначає Оля Макарчук.