Історія розвитку компанії Avon

історія ейвон

Сьогодні бренд Avon – світовий лідер з прямих продажів якісної косметичної продукції. Під цим брендом випускається найбільша кількість косметики у всьому світі. Виникає питання, яким чином вона з’явилася і стала настільки популярною? Засновником її став американець Девід Макконнелл, який у 80-х роках 19-го сторіччя був успішним комівояжером. Продаючи книги своїм клієнткам, йому подобалось робити в додаток до покупки приємні подарунки маленьких парфумів. Жінки з часом звикли до цього та іноді просили його привезти інші потрібні для догляду за собою товари. Таким чином, прагнучи більшого, Макконнелл у 1886 році заснував “Каліфорнійську парфумерну компанію” (на далі вона отримала назву “Ейвон” на честь річки у місті Стредфорд, важливого в житті засновника).

Стати представником Avon – мрія жінок

Жінки того часу прагнули бути соціально потрібними, але суспільство не надавало їм такої можливості. Саме створення структури прямих продажів “Avon”, а разом з цим ідея поширення продукції за допомогою дам – агентів – чудова справа, вигідна одразу для всіх. Як і колись, сьогодні компанія “Ейвон Україна” дозволяє тисячам представниць слабої половини населення стати представником “Avon” і реалізувати себе, незалежно від віку та соціального положення. Представниці компанії не тільки мають нагоду отримувати прибуток, а також й користуватися і своїм прикладом рекламувати якісний товар. Над виробництвом товарів “Avon” працюють лабораторії по всьому світу і щорічно створюють майже 2000 нових формул. Перша лабораторія “Avon” з’явилась у 1897 році і займала територію лише 300 квадратних метрів, але стрімкий розвиток дозволив швидко змінити це положення.

Переваги співпраці з “Ейвон Україна”

Багато жінок прагнуть стати фінансово незалежними і при цьому займатися приємною справою. Можливість стати представником Avon задовольняє потреби багатьох, тому що така робота має певні переваги:

“Ейвон Україна” – найліпший концерн світового рівня з великими перспективами!