Історія парфумів Avon

парфум-ейвон

Ідея створення парфуму – це можливість виявлення впливу аромату на емоційний стан людини. Саме з такого дива в маленькому флаконі, який продавець Девід МакКонелл у 1886 році пропонував жінкам за кожну з придбаних книг у якості подарунка, і розпочалась історія великої корпорації Avon. Ці привабливі презенти поступово стали більш цікавими, ніж книги, що втратили актуальність, а на їх місце потрапили щоденно потрібні косметичні засоби. Але парфуми Avon назавжди залишились душею і головним продуктом компанії та з кожним роком вражали своєю надзвичайністю. Сьогодні різноманітність вибору дозволяє знайти варіант на будь-який смак, настрій та темперамент.

Духи Avon – століття ароматів

Завдяки натхненню від популярності подарункових парфумів була створена Каліфорнійська парфумерна компанія, яка розробила перший набір з 5-ти моноароматів:

Успіх від його продажу перевершив усі очікування і тільки ще раз підтвердив, що напрямок бізнесу обрано вірно. Працівники на заводі штату Нью-Йорк в місті Сафферні почали виготовляти більше продукції, а в додаток компанія розробила ще й новий асортимент. На початку 20-го століття особливою популярністю користувалися мускусні духи Avon, які протягом десятиліття залишалися на першому місці по продажу.

Майже всі модниці 50-х років з нетерпінням очікували Представників Avon, щоб в комфортних умовах, за чашкою ароматної кави, протестувати продукцію і обрати бажаний стійкий парфум. Така кампанія отримала назву “Дін-дон, Avon дзвонить” та була унікальною знахідкою для всіх жінок, проіснувавши до 1967 року. Протягом 80-х років нова хвиля моди суттєво змінила напрямок ароматів та дизайн флаконів, додавши ексцентричні нотки та візерунки, які стали символами того десятиліття.

Avon для українських красунь

В Україні продукція Avon з’явилась наприкінці 20-го сторіччя й одразу сподобалась багатьом споживачам. Майже в цей період був створений квітковий парфум Incandessence, що викликав фурор, ставши візитною карткою компанії. Кількість проданих за 15 років флаконів води перевищила усі очікування, бо це було більше, ніж 6 мільонів штук. Але й інші аромати стали достатньо популярними серед українських жінок й залишаються ними і на даний час. Широкий спектр гами ароматів Avon розвиває гарний смак та допомагає підкреслити жіночність наших дам!