Історія створення помади Ейвон

помада ейвон

В іміджі сучасної жінки макіяж відіграє дуже важливу роль – це її візитна картка. Тому відоме прислів’я “ Зустрічають по одягу….” відповідає дійсності, так як перше враження надовго залишиться в пам’яті і від нього залежить подальший успіх. Але серед усього переліку засобів жіночої косметички саме помада є найголовнішим аксесуаром. Вона останньою підкреслює чарівливий образ і завжди супроводжує свою власницю в її сумочці, та ще й не одна. Компанія Avon одною з перших створила цей шедевр й вдосконалювала його майже століття. Кольорова гама цього продукту від насичених яскравих червоних відтінків до ніжних рожевих пастельних прикрашає губи жінок усього світу. Тому, на сьогодні, вдосконалена помада Ейвон поза сумнівом є засобом самовираження.

Помада Ейвон – епоха стилю

У продажу перші помади компанії з’явились ще у 1919 році, не зважаючи на те, що розробка їх почалася на декілька років раніше. Помада випускалася в зручному металевому корпусі й наносилася на губи в певному стилі, підкреслюючи верхню галочку губ. Тоді вона мала тільки два відтінки:

Але з розвитком компанії та новими модними тенденціями кількість кольорів зростала і досягла у 30-х роках п’яти одиниць:

Згодом були створені спеціальні картки, де відзначалися переваги, якими володіла кожна помада, а також знаходився мініконтейнер зі зразком для проби.

Середина століття запам’яталась більшою сміливістю післявоєнних красунь, які впевнено забажали яскравих кольорів помад. Натхнені красою кіноактрис, вони дозволили собі носити на губах провокаційну червоно-багряну палітру. А згодом Avon розгорне широке виробництво, на якому будуть працювати і чоловіки, виготовляючи більше чверті мільйона помад на день. Бунтарські 70-80-ті роки на зміну традиційним кольорам принесуть сонячні помаранчеві, коралові та фуксія, а згодом і зовсім стануть основними. Завдяки креативу помада Ейвон доведе силу кольору у світі моди.

Технологічна сучасність

У 2015 році була створена інноваційна помада Ейвон “Невагомість”. Її сучасна формула має ніжну текстуру, в якій зовсім відсутній щільний віск. Стійкий колір, зволоження і невагомість на губах – в ній поєднанні все можливі переваги. Завдяки Представникам жінки можуть насолоджуватися більше ніж 400 відтінками. Тому будь-яка модниця завжди може створити свій неповторний стиль і підкреслити природну красу!