Яскраве обличчя бренду Mark Kiss 2018

обличчя ейвон юлія саніна

Сучасні дівчата намагаються слідкувати за модними тенденціями, сміливо втілювати яскраві образи, проявляючи індивідуальність. Одним з інструментів, за допомогою якого вони підкреслюють свою природню красу, є декоративна косметика. Саме для них компанія Avon створила лінію Mark, яка завдяки своїм комфортним легким текстурам та яскравим насиченим кольорам повністю відповідає вимогам модниць. Ексклюзивний асортимент надихає на експерименти макіяжу та дозволяє втілювати в життя бажані фантазії.

Обличчям даного бренду у 2018 році була обрана фронтвумен популярної української групи The HARDKISS Юлія Саніна. Її яскравий образ гармонійно поєднує в собі індивідуальність, харизму та бажання залишатися самою собою. Ця талановита дівчина вражає прихильників своїм сильним голосом, надзвичайною музикою та стильними рішеннями макіяжу. Вона підтверджує, що філософією її гурту є бажання вражати, а незвичайні образи учасників – ілюстрація драйву їх музичних хітів. Юлії подобається бути завжди в тренді, а косметика Mark допомагає їй бути різною та відкритою до експериментів.

Історія гурту

The HARDKISS – український музичний гурт, що з’явилася на світ у 2011 році. Його учасники Юлія Саніна та Валерій Бебко є авторами всіх пісень. Але починалось все зовсім не з музики. У віці 18 років Юлія намагалася спробувати себе в сфері журналістики та писала статтю. В процесі роботи зустрілася з продюсером українського ефіру MTV Валерієм Бебко. Пізніше вони стали писати разом музику та створили дует Val & Sanina. Були записані перший пробний відеокліп та декілька пісень на російській мові. До пошуку більш вдалої назви гурту були залучені найкращі друзі і за їх допомогою з трьох запропонованих версій була обрана існуюча, бо вона точно відповідала стилю їх композицій.

Далі почалась активна творча діяльність гурту. У вересні 2011 року відбулась світова прем’єра дебютної пісні “Babylon”, а також перший виступ у клубі Serebro. Наприкінці 2012 року вони отримали спеціальну нагороду та звання “Відкриття року” від всеукраїнського щорічного конкурсу “Бренд року”. Урочиста церемонія нагороди її переможців відбулася 6 грудня у Президентській Залі Офіційних прийомів у Києві. У 2016 році гурт прийняв участь у національному відборі України на Євробачення та за результатами глядацького голусування зайняв лише друге місце. Та попереду в них ще багато успішних й творчих подій.

Твій стиль разом з Mark Kiss

Яскрава лінія косметики Mark дозволяє робити сміливі змінювати твій образ. Тут можливо підібрати ідеальний варіант для будь-якої частини обличчя:

Подарунки від Avon MARK

Вибухова пропозиція каталогів Avon 02-03/2018 не тільки дозволила спробувати косметичні новинки, а також й купити їх з акційною знижкою. В додаток українські красуні за умовами придбання двох продуктів Mark з каталогу 02/2018 отримали пропозицію жіночого та чоловічого аромату Avon Free за дуже низькою ціною. Юлія Саніна довела своїм образом, як за допомогою яскравих кольорів помади “Вибух кольору” можна змінюватись і кожен раз бути унікальною.

Разом з косметикою всі клієнти мали можливість придбати мапу-календар з унікальним кодом на звороті всього за 1 гривню. Ті, хто надіслав код смс повідомленням стали учасниками розіграшу, в якому змогли отримати 20 квитків на концерт гурту або 400 ексклюзивних футболок із зображенням його лідера. Сміливі вчинки надають нам впевненості, тому не бійся експериментувати. Тоді і в тебе з’явиться можливість стати зіркою разом з Mark!