Конференція 20 років Avon в Україні

ейвон 20 років

Наприкінці літа 2017 року відбулася грандіозна подія в житті багатьох успішних жінок нашої країни – Ювілейна Конференція Ейвон Україна. Саме 29 серпня найкращі представниці нації як Представники, Партнери та співробітники офісу прикрасили сцену цього заходу. Кращі з кращих по праву були відмічені компанією. Це найочікуваніша подія року, на якій існує реальна можливість почути себе зіркою: пройтись по червоній доріжці, спробувати елітні напої та страви, отримати бажаний приз.

ейвон 20 років конференціяМіж 30-ти найкращими Представниками був розіграний автомобіль Тойота. Найуспішніші Партнери отримали можливість відпочити у столиці Італії Римі, а нові авто знайшли 2-ох власників серед тих із них, хто був стабільно на висоті протягом 4-ох років. 4 Партнери отримали грошові призи по 350 тис. грн. Це заслужені та розкішні подарунки за активну роботу та досягнення поставлених цілей. На вищому рівні пройшла презентація новинок, що неодмінно зацікавлять клієнтів у наступному сезоні. А разом з цим і нові програми для Представників і Партнерів, які завжди йдуть вперед.

Ювілей краси українських жінок

 

ейвон конференція20 років назад у Печерському районі нашої славної столиці з’явилось на світ підприємство, яке змінило життя багатьох українських жінок, – це “Ейвон Косметикс Юкрейн”. Хтось із них знайшов улюблену марку косметики, а деякі почали впевнено рухатись вперед, створюючи власний бізнес і мандруючи світом. Головне, що для всіх представниць прекрасної статі компанія подарувала світ краси та успішності. В цей період було одержано 7 перемог в номінації “Beauty бренд №1” на українському ринку.

 

Avon вплинула на багатьох найкращим чином, але у кожної красуні існує своя історія:

 

Саме в цей ювілейний день є щире бажання почути різні історії успіху та відчути гордість за перемоги та можливість знаходитись в серці великої команди Ейвон. Бажаємо всім підкорення нових вершин!