Краса від Avon за порадами Фен-шуй

avon по феншуй

Мистецтво Фен-шуй набуло великої популярності за останній час. Його рекомендації доречні у будь-яких сферах життя. Частіше цими мудрими порадами користуються жінки, побут яких іноді повністю охоплюють закони китайської філософії. Але не всі мають рацію, що її позитивні потоки енергії необхідно враховувати у використанні косметичної продукції.

Компанія Avon відома своєю якісною та недорогою косметикою. Вона дозволяє красуням багатьох країн отримувати щоденне задоволення та дбайливо доглядати за собою. Це дарує не тільки здоровий вигляд шкірі та волоссю, а також підвищує настрій. Ритуали Фен-шуй допоможуть збільшити цілющі сили косметичних засобів та зробити процедури краси більш приємними.

Важливі правила

Існують чотири основних постулати Фен-шуй по використанню та зберіганню косметики:

Стародавні секрети

Історики культури стверджують, що косметика є давнім знанням, яке ми отримали від предків. В далекі часи грим був частиною магічних ритуалів. Він захищав від злих духів, а іноді мав цілющі сили. Можна і зараз успішно скористатись цими секретами:

Магія – це Ви

Наявність найкращих косметичних продуктів не може гарантувати бездоганний зовнішній вигляд. Важливо те, з яким емоціями Ви використовуєте засоби догляду. Також слід подбати про регулярність їх застосовування. Саме Ваша віра в те, що все буде добре, позитивний настрій попри будь-які негаразди та гарні слова здатні творити дива. Створюйте ритуали краси, насолоджуйтесь ними, виділяючи кожен день для цього особливий простір і час. Дивитесь на себе в дзеркало та уявляйте образ, який бажаєте побачити.

Компанія Avon завжди готова допомагати жінкам в їх чарівній магії краси. Образ жінки, без сумніву, завершує та підкреслює парфум. Асортимент ароматів бренду дозволяє обрати саме Ваш неповторний парфум, що створить особливий настрій та пробудить фантазію. Не бійтесь творити, бути трохи божевільними, створюйте свої магічні обряди краси та будьте щасливими!