Make Up Academy – освіта для Представників Avon

академія мейк ап

Кожна жінка мріє бути гарною та створювати красу навколо себе. Використання декоративної косметики дозволяє робити сміливі експерименти зі своєю зовнішністю та завжди бути різною. Основі складові будь-якої косметички – туш, помада, тональна основа. Саме вони відіграють перші ролі в створенні чарівного образу жінки. Компанія Avon відома не тільки якісною косметичною продукцією, яку можливо придбати по каталогу, а також безкоштовною освітою для Представників та Партнерів. Це навчання допомагає їм збільшувати свої доходи шляхом здобуття нових навичок.

Наприкінці 2017 року приємною новиною від Avon стало створення навчального онлайн-проекту Make Up Academy. Створений разом зі школою макіяжу він в режимі онлайн на каналі YouTube проводить серію уроків для Представників. Косметика Avon успішно продається через каталог самостійно, але з досвідченим консультантом рівень продажу стає значно вищим. А якщо він має продукцію у наявності та ще й володіє різноманітними техніками її використання, то рівень його успішності буде постійно зростати. Цей проект робить акцент саме на підвищення рівня професіоналізму.

Досвідчені ведучі

Вели уроки першого сезону викладачі категорії Pro школи Make Up Me Academy, які мають великий досвід в цьому напрямку:

Навчання дозволило Представникам більше дізнатись про свою зовнішність і навчитись робити макіяж з урахуванням своїх особливостей. Також познайомитись з новими Beauty трендами, які допомогли оволодіти технікою макіяжу на всі випадки життя. Знання, якими відомі спеціалісти поділились в прямому ефірі, були настільки цінні та корисні, що були створені відеозаписи уроків для відвідувачів сайту. На уроках використовували тільки продукцію Avon, тому можливо самостійно закріпити теорію на практиці, замовивши потрібні товари.

Актуальні теми

Відеоуроки доступно розкрили найактуальніші теми:

Новий рівень можливостей

Отримання нових навичок, до того ж безкоштовно, сьогодні дуже перспективно. Це важливо не тільки для молоді, що починає свою кар’єру. Така чудова можливість дозволить людині будь-якого віку змінити своє життя. Компанія Avon з радістю приймає до своєї команди тих, хто бажає стати фінансово незалежним та розкрити свій потенціал. Онлайн-проект Make Up Academy на певних умовах (замовлення декоративної косметики на суму 299 грн.) приймає до навчання Представників-студентів, створюючи всі умови для їх кар’єрного зростання. Після закінчення першого сезону кожен з них отримав сертифікат, а головним призом для 20 найкращих студентів стала участь в живому майстер-класі, який відбувся в Києві.

В період дії каталогу 04/2018 відбудеться реєстрація в новий сезон Академії – https://service.avon.ua/templates/atomic/makeup/ . Проводить його буде та ж сама професійна школа візажу. Під час дії каталогів 05-06/2018 буде проведено 5 вебінарів з експертами, період 07-08/2018 буде відзначено майстер-класом по створенню власного стилю. Після закінчення всі учасники отримають дипломи, зможуть відпрацювати на практиці отримані навички та будуть нагороджені спеціальними подарунками. Ці перспективні заходи дарують шанс стати експертом з краси, бути завжди у модному тренді. Скористайтесь шансом отримати нові знання, які можуть стати новою професією, яке принесе задоволення і фінансову стабільність.