Модне фарбування волосся з Avon

фарба для волосся ейвон

Завдяки різноманітності косметичний засобів сучасна жінка має можливість завжди бути красивою. Одним із аспектів гарного вигляду є догляд за волоссям. Фарбування волосся займає в списку засобів, мабуть, найперше місце, тому що завдяки йому можливо не тільки позбавитися небажаної сивини, а також змінювати образ і завжди бути модною.

Компанія Avon турбується про жінок всього світу, охоплюючи увагою різні сфери їх життя. Саме для дбайливого піклування за красою зачіски була створена стійка крем-фарба для волосся “Салонний догляд”. Ця досконала система дозволить з легкістю підібрати з 25 відтінків саме Ваш та самостійно провести процедуру в домашніх умовах.

Етапи фарбування волосся

Дана система побудована на основі трьох ступенів, кожен з яких забезпечить бездоганний результат. Завдяки їй волосся буде випромінювати здоровий блиск і мати насичений колір. Професійна фарба для волосся включає в себе наступні складові:

Ретельна інструкція з використання та одноразові рукавички додадуть комфорту у використанні засобу.

Поради з вибору кольору

Широкий асортимент фарб робить підбір відтінку простим і зрозумілим. Але перед тим, як зробити вибір, необхідно за допомогою Таблиці відповідності визначити Ваш природній колір. При попередньому фарбуванні слід враховувати різницю між коренями та всією довжиною. Обов’язково за 48 годин до початку провести тест на алергічну реакцію на згині ліктя. Поради з вибору залежать від обраного відтінку:

Переваги продукції Avon

Компанія Avon завжди прислуховується до бажань своїх клієнтів, тому намагається випереджати виникнення потреб і пропонує нову продукцію. Для створення інноваційних засобів вона використовує останні технології та відкриття вчених. В розробках приймають участь Наукові Центри багатьох країн. Вся продукція має високий рівень якості, але при цьому доступні ціни.

Створення фарби для волосся було звичайним розширення асортименту. Вона повністю відповідає професійним вимогам як споживачів, так і майстрів-перукарів. ЇЇ комплектація включає в себе всі необхідні ступені догляду, які не завжди присутні в більш дорогих товарах інших фірм. 96 відсотків жінок після тестування підтвердили, що отримали насичений колір волосся та його здоровий зовнішній вигляд.