Рекрутування в бізнесі: чого варто уникати

avon рекрутинг

Мережевий маркетинг набуває все більшої популярності серед населення нашої країни. Можливість будування власного бізнесу без початкових вкладень, а також гнучкий графік роботи з відсутністю суворого керівника приваблює багато амбіційних людей. Компанія Ейвон є одним із яскравих лідерів прямих продаж. ЇЇ якісна косметична продукція вражає доступністю цін та широким асортиментом, який задовольняє щоденні потреби багатьох жінок, чоловіків та навіть дітей. Тому умови будування кар’єри з Ейвон відкривають реальні перспективи успішної справи, яка дозволить розкрити потенціал свого власника та створить міцний фундамент його фінансових статків.

Продаж продукції клієнтам приносить Представникам певний дохід. Але основою для процвітання успішного бізнесу є не кількість проданого товару, а створення команди однодумців. Постійне зростання активних членів Вашої структури, кожен з яких намагається розвиватися за прикладом свого успішного наставника, гарантує досягнення бажаних результатів. Пошук потенційних Партнерів відбувається шляхом рекрутування – залучення всіх бажаючих до команди шляхом співбесіди. Якщо така розмова відбувається з друзями чи знайомими, які Вас добре знають, то не виникає необхідності справити враження. Вони вислухають, а потім або підтримають, або залишаться наглядати за тим, що відбувається. А якщо спілкування відбувається з незнайомими людьми, то необхідно знайти правильний підхід.

Основні помилки новачків

В стрімкому бажанні успіху більшість новачків досить часто намагаються прикрасити своє положення в бізнесі Ейвон, тому допускають певні помилки:

Рекрутування без меж

Необмежений світ інтернет сучасності дозволяє пропонувати перспективу бізнесу мереживого маркетингу людям з різних точок світу. До того ж така робота відбувається також онлайн, що значно скорочує затрати часу та прискорює розвиток власної структури. Знайомство з потенційними Партнерами відбувається в соціальних мережах, на дошках оголошень, за рекомендаціями знайомих. Але ми живемо в реальному світі, виходимо на вулицю, відвідуємо магазини, спортзали, кафе, де завдяки холодним контактам існує можливість зустріти майбутніх членів своєї команди.

Рекрутування має різні результати, проте грамотна підготовка з допомогою спонсора обов’язково вплине на збільшення позитивних відповідей. Перед кожною зустріччю або телефонною розмовою важливо продумати заздалегідь всі запитання, а також відповіді на можливі заперечення. Дійте впевнено, виглядайте відповідно стилю успішного підприємця, не бійтесь помилок, бо саме вони змушують нас робити важливі висновки для руху вперед. Беріть приклад з наставників, які досягли омріяних висот, проте не забувайте, що саме особистість, щирість та віра допоможуть досягти поставлених цілей!