Тренди макіяжу 2018

ейвон тренди макіяжу

Кожен новий сезон приносить свої тренди макіяжу, які надихають переглянути вміст своїх косметичок. Ми хочемо розповісти про деякі з них.

 

Нюдовий мінімалізм. Чиста шкіра, непомітний макіяж очей та губ – незмінний тренд всіх сезонів. Проте якщо раніше візажисти боролися за матовість, то тепер – за сяяння. Актуальними стали тональні основи з “вологим ефектом”. Рідкий хайлайтер можна додавати в крем чи інший повсякденний засіб для шкіри, а сухим – підкреслювати окремі риси обличчя. Очі можна виділити за допомогою подовжуючої туші, а на губи нанести світло-рожеву або персикову глянцеву помаду.

 

 

Мотиви готики. Цей стиль передбачає наявність аж двох акцентів – очі та губи. Для макіяжу очей використовують темні тіні, розтушовуючи їх так, щоб досягти ефекту “smokey eyes”. Акцент на губи роблять за допомогою помад червоних та бордових відтінків.

ейвон тренди макіяжу2

 

 

Фантазійні очі. В моду ввійшли яскраві, навіть неонові, тіні, які можна поєднувати між собою чи навіть змішувати. Тепер не треба боятися зробити яскраво-рожевий акцент на очі у звичайному вечірньому макіяжі. Проте варто пам’ятати, що все інше має бути нейтральним.

ейвон тренди макіяжу3

 

 

“Котячі очі”. Стрілки й надалі залишаються незмінним трендом макіяжу. Адже з їхньою допомогою можна зробити погляд по-справжньому спокусливим. До речі, цього сезону візажисти надають перевагу не лише класичним стрілкам, всіляко експериментуючи з формами та кольорами.

ейвон котячі очі

 

 

Яскраві губи. Якщо вам набрид “макіяж без макіяжу” і ви прагнете зробити акцент на губи – шукайте ідеальну яскраву помаду. Цього року в тренді сливові, винні та неонові відтінки. Проте для прихильників класики теж є гарна новина – червоні губи далі в моді.

ейвон яскраві губи

 

Ми помітили, що 2018 році так багато різноманітних трендів, що кожна жінка знайде якийсь для себе, щоб вдосконалити свій макіяж. А якщо ви шукаєте нові продукти в свою косметичку, то варто зазирнути в каталог “Avon”. Наприклад, яскраві губи легко втілити з помадою “Вибух кольору”. Окрім цього, в каталозі є перевірені продукти для ідеальних стрілок, рівномірного тону шкіри та густих, довгих вій.