Твій інтернет-магазин з онлайн вітриною Avon

онлайн вітрина ейвон

Компанія Avon вже більше ста років піклується про красу жінок всього світу. Вони користуються косметикою високого рівня якості за доволі доступною ціною. Окрім цього, у них є чудова можливість стати фінансово незалежними, поєднуючи успішну кар’єру з піклуванням про сім’ю. Працювати за гнучким графіком, бути своїм власним босом та заробляти гроші на власних умовах – все це можливо у співпраці з компанією. Як і в будь-якому бізнесі, треба постійно розвиватися, рекламувати свою справу і себе, як досвідченого експерта краси.

Завдяки інтернет ресурсам сучасні бізнес-леді можуть швидко та зручно керувати своїми справами. Онлайн вітрина Avon – зручний спосіб створення власного магазину та отримання нових клієнтів. На відміну від звичайного він працює цілодобово, не потребує постійного керування, фінансових вкладень. Існування такої опції значно збільшує перспективи бізнесу, дозволяє безкоштовне поширювання власної рекламної інформації у соціальних мережах. Тому використовуйте по максимуму цей унікальний шанс для кар’єрного зростання.

Активація

Для того, щоб активувати інтернет-вітрину my.avon.ua, необхідно зайти на офіційний сайт, перейти на сторінку Представника, ввійти до особистого кабінету за допомогою свого номеру й паролю. Далі діяти за наступними пунктами:

Привабливе оформлення

Після вдалої активації сторінку можливо знайти за назвою, електронною адресою, особистими даними. Компанія потурбувалась про заповнення вітрини, але наскільки унікальною вона буде залежить тільки від тебе. Розглянемо їх більш детально:

Умови отримання нових клієнтів

Можливість того, що нові клієнти побачать вітрину Представника залежить від його активності протягом декількох Кампаній поспіль. Якщо будеш активною 1-2 каталоги з сумою замовлення від 299 гривень (за цінами інвойсу), то ще не можна буде побачити твій магазин на Мапі Представників. Знайдуть вони його за твоїми особистими даними чи назвою вітрини. Але результативність більш ніж 3 Кампаній з сумами від 300 гривень зробить сторінку видимою для всіх замовників. Згодом, за умови результативної роботи, ти отримаєш ярличок “Рекомендую” від компанії Avon та високий рейтинг пошуку.

Клієнти будуть обирати саме тебе, якщо ти створила цікаву візитку, частіше розміщуєш замовлення, отримуєш позитивні відгуки. Кожен день заходь на сторінку, перевіряй наявність замовлень, своєчасно реагуй на них, забезпечуючи високий рівень обслуговування. Декілька раз за Кампанію поновлюй інформацію, рекламуй себе та продукцію 2-3 рази на тиждень в соціальних мережах. Клієнти, яких ти обслуговуєш, будуть автоматично закріплюватись за тобою. Та, будь уважною до них, бо вони можуть змінити Представника за власним бажанням. Піклуйся з любов’ю про свою зовнішність, даруй красу жінкам навколо, займаючись улюбленою справою!