Власна лабораторія Avon

ейвон лабораторія

Жінки усього світу обожнюють бути доглянутими, тому витрачають на це чимало часу та коштів. Щодня вони користуються кремами, помадами, парфумами й отримують бажане задоволення від цих засобів та свого зовнішнього вигляду завдяки ним. Але чи замислювались красуні над тим, як виготовляється така продукція? Скільки часу, досліджень та зусиль витрачають виробники для того, щоб улюблена помада чи тональний крем потрапили до жіночої сумочки. Всесвітньо відома компанія Avon в своєму центрі досліджень уважно слідкує за тестуванням продукції на всіх етапах виробництва.

ЇЇ перша лабораторія з’явилась ще в 1897 році, а вже у 2005 в місті Сафферн штату Н’ю-Йорк відбулося урочисте відкриття величезної будови 68000 квадратних метрів Глобального центру досліджень та розробок. В ньому дружньою командою працюють 350 фахівців різних напрямків:

Силами науковців в лабораторіях центру кожен рік виробляють 2000 позицій різноманітної високоякісної продукції. Щосекунди продається чотири помади, що ще раз підтверджує попит покупців на цей якісний товар. Саме тому за версією Форбс Avon входить в топ-50 найінноваційних компаній світу.

Чарівний процес створення

Потрапивши в лабораторію Avon одразу відчуваєш творчу атмосферу. Вона схожа на сучасний музей творчості, де за кожними дверима відбуваються дива та створюються нові й нові шедеври косметичної продукції. Фахівці команди зустрічають привітними посмішками, заряджаючи позитивною енергією та бажанням приєднання до такого надзвичайного процесу. Навіть стіни приміщення, які виглядають зовсім не традиційно, розповідають відвідувачам свої таємниці. Всі члени команди можуть постійно навчатися завдяки великій бібліотеці, а у спеціально обладнаних “мозкових центрах” обмінюватися своїми ідеями та знаходити оригінальні рішення.

В розмові з співробітниками центру досліджень Avon неможливо не помітити в їх очах пристрасть та захоплення своєю справою. Вони із задоволенням дозволять Вам самостійно спробувати спресувати тіні, розмішати помаду чи тональний крем, а також знайти необхідний колір серед чималої кількості зразків у спеціально обладнаному сховищі. Багато часу тут приділяють тестуванню, щоб кожен продукт неодмінно став улюблених навіть для дуже примхливих користувачів. Компанія Avon завжди готова щиро відповісти на всі питання своїх клієнтів. Саме тому вона є лідером в косметичній індустрії та міцно тримає статус “Компанія для жінок”.