Як правильно обрати духи Avon

ейвон духи

Улюблений аромат для людини – як друга шкіра. Він стає її невід’ємною частиною, без якої вона себе почуває наче оголена. Вплив аромату на особистість дуже важливий – змінює настрій, надихає робити незвичайні вчинки та, навіть, здатний повністю змінити хід життя. Важливо знати, що вибір аромату відбувається не носом, а мозком, тобто наша підсвідомість вирішує, який запах стане для нас ідеальним. Компанія Ейвон вже більше століття випускає парфуми високого класу.

Різноманітність вибору дозволяє без зусиль обрати улюблені духи Ейвон, та ще й не лише єдині. Всі парфуми можливо побачити, переглянувши каталог Ейвон. Спочатку попередній вибір залежить від першого враження від зовнішнього вигляду флакона та ознайомлення з характеристиками. Спробувати ж його реально допоможе Представник з наявністю тестерів або можливо самостійно замовити пробні зразки та повільно обрати найкращий.

Обери свої чуттєві духи Ейвон

Процес вибору повинен бути не квапливим,тому що необхідно досить тонко відчути всі нотки парфуму Ейвон на своїй шкірі. Для різних пір року слід обирати відповідний варіант, тому що умовно вони поділяються на:

Тестувати духи Ейвон треба також в декілька етапів:

  1. Нанести обраний екземпляр на блотер – спеціальну смугу з щільного паперу, яка не містить клею і запаху, але чудово поглинає й утримує нанесений запах. На декілька хвилин розслабитися та віддатися магії аромату. Серед усіх варіантів обрати кращі та перейти до другого етапу.
  2. Нанести обраний парфум Ейвон на шкіру. Найбільш відповідні для цього місця – зап’ясток та внутрішній згін ліктя. Необхідно деякий час почекати реакції, а потім, закривши очі, вдихнути та віддатися почуттям.

Маленькі секрети чарівності

Обираючи свої незабутні та чарівні духи Ейвон слід запам’ятати декілька корисних порад:

Сподіваємось, наші поради допоможуть Вам правильно обрати свої духи в каталогі Ейвон і завжди залишатися чарівною і неповторною!