Зірки разом з Avon

ейвон зірки

Не є таємницею те, що будь-яка косметична продукція потребує грамотної презентації. Компанія Avon не виключення з правил, попри те, що існує вже більше 100 років. Вона давно відома своєю якістю, доступною ціною, тому має постійний попит покупців. Кожен новий каталог радує знижками, які особливо актуальні до свят. Завдяки великому асортименту Avon можна підібрати необхідний щоденний догляд для усіх членів сім’ї, а також вишуканий аромат, шикарну помаду або модний аксесуар для презенту.

Але розвиток компанії не стоїть на місці, з’являються новинки парфумерії і косметики, переваги яких треба донести покупцеві. Саме для такої реклами запрошують світових зірок, думці яких покупці довіряють значно більше. Знаменитості, що стали обличчям Avon в той або інший час, підвищують рівень репутації продукції, таким чином підтверджуючи її відмінну якість та високий рівень в косметичній індустрії. А пані всього світу, бажаючи відповідати своїм кумирам, купують рекламований товар, отримуючи задоволення, а також необхідний догляд за собою.

Зоряна хронологія Avon

Ми вже звикли споглядати променисті посмішки відомих людей на сторінках каталогів і в рекламних роликах Avon. Це були зірки Голлівуду, а також наші співвітчизники. Думаю, що було б цікаво дізнатися детальніше про тих, хто зробив істотний вклад в процвітання компанії :

Вклад експертів моди в Avon

Безумовно, зоряних знаменитостей в історії набагато більше: Шерон Стоун, Кортні Кокс, Катерина Гусєва, Крісті Терлінгтон та інші. Кожен з них зіграв свою роль в житті багатонаціонального лідера. Але вклад знаменитих візажистів і дизайнерів у світ краси Avon можна вважати важливішим. Вони брали участь в створенні шедеврів косметики, парфумерії і аксесуарів. Чого варті спільні розробки прикрас з Будинком Swarovski, камені яких відомі всьому світу більше ста років та своїм огранюванням вводять в оману навіть професійних ювелірів.

Голлівудський візажист Джиліан Демпси в 2007 році стала креативним директором компанії, розробивши згодом не одну лінію косметичної продукції. Відомий дизайнер з Чикаго Синтія Роулі спеціально для Avon створила ексклюзивний дизайн упаковки декоративної косметики. Крістіан Лакруа створив спільно з компанією чоловічий і жіночий аромати. Він переконаний, що краще за аромат розкрити характер жінки не може ніхто. Тому співпраця зі світовим лідером, що прославляє жінок всього світу, прозвучала як преклоніння перед їх красою.