Зоряний Клуб Можливостей Avon

зоряний клуб ейвон

Компанія Ейвон давно відома майже всьому населенню України, як жінкам, так і чоловікам. Якісна косметична продукція закохала в себе прихильників назавжди. Та інша позитивна сторона Ейвон взагалі творить справжні дива – надає впевненість українським красуням, а іноді й представникам сильної статі, у забезпеченому майбутньому. Можливість створення власного бізнесу без фінансових затрат відкриває великі перспективи, але обов’язково треба вірити в себе та в компанію для досягнення високих результатів.

Для тих, хто не бажає зупинятися на досягненому і був створений “Зоряний Клуб Можливостей” від Ейвон. Його учасники отримують цінні винагороди за свою роботу, при чому чим вищий рівень Партнера, тим дорожче подарунки. Іноземні автомобілі, закордонні подорожі, прикраси та грошові сертифікати – хіба можливо відмовитися від таких перспектив. Підсумки роботи в Клубі Ейвон підраховують кожен рік, бо саме цей період, а саме 17 Кампаній, відведений на виконання заданої програми.

Умови програми Клубу

Починає діяти період Зоряного клубу Ейвон в 10-му каталозі поточного року, а закінчує – в 9-му каталозі наступного року. Основним завданням всіх членів клубу є збільшення продажу та залучення нових Представників до своєї групи. Від виконання кількісної складової цього завдання залежить рівень, на якому опиниться Представник Ейвон за підсумками року. Всього існує три рівні:

Кожен, хто закрив Клуб, отримує запрошення на Національну Конференцію Лідерів та навіть може додатково придбати одне запрошення для гостя. 10 найкращих Партнерів -переможців нагороджують подорожжю за кордон. Якщо Партнер 4-и роки поспіль закриває діамантовий рівень, то Ейвон дарує йому автомобіль, а у разі закриття за 8 років – авто чи грошову винагороду у 350 тис. грн. на вибір.

Підсумки діючого періоду

За підсумками періоду 2016-2017 років найкращі Партнери Ейвон отримали у подарунок подорожі до столиці Італії Риму. В наступному періоді планується закордонна подорож до Йорданії, тому Партнери Зоряного клубу, які бажають туди потрапити, вже готові результативно працювати. Також нова партія красивих престижних автомобілів очікує своїх нових власників. До речі, кращим Партнерам вже було вручено 60 авто, які зробили їх життя та бізнес з Ейвон більш комфортним. Незалежно від закриття рівня Партнери отримують премію, яку проміж собою називають 18-ю зарплатою.

Переможці діляться своїми досягненнями на сайті клубу Ейвон, надихаючи таким чином своїх та інших Представників прагненню до перемоги. В своїх інтерв’ю вони розповідають про свій шлях до успіху та дають корисні поради, як швидше збільшити свій рівень та дохід. За їх думкою, працюючи з Ейвон люди навчаються різним професіям: психолог, маркетолог, візажист, тренер та іншим. Майже всі Партнери рівню діамант єдино називають правила успішної справи: